Radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Specjalista w zakresie prowadzenia sporów sądowych, prawa pracy, prawa kontraktów handlowych oraz prawa sportowego.


Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobył świadcząc pomoc prawną przy różnego rodzaju przedsięwzięciach gospodarczych. Reprezentował klientów w wielu skomplikowanych postępowaniach sądowych, przed mediatorem, a także przed sądami polubownymi. Doradzał klientom przy wielu prawnych aspektach prowadzenia biznesu. Świadczył pomoc prawną spółkom z branży budowlanej, deweloperskiej, przemysłowej, medycznej, sportowej, handlowej, IT i nowych technologii – w tym start-upów, agencjom reklamowym i PR.

W naszej kancelarii odpowiada również za doradztwo przy zakładaniu spółek, przekształceniach podmiotów gospodarczych, zbyciu akcji i udziałów.

W przeszłości pracował w jednej z dużych polskich kancelarii prawnych, a także w Polkomtel S.A. oraz BASF Polska Sp. z o.o. Był również członkiem Wydziału Dyscypliny Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.


Wykształcenie

Marcin Szczepek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i ukończył aplikację Radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.


Zainteresowania

Kibic Legii Warszawa – gra również w piłkę nożną – głównie ze swoim synem Brunonem. Zapalony biegacz – szykuje się do przebiegnięcia pierwszego w życiu maratonu. Uwielbia wędrówki po górach oraz wędkarstwo. W wolnych chwilach sięga po kryminały i biografie.