tumblr_ndyvqwykza1tubinno1_1280W
naszej Kancelarii prowadzimy zarówno stałą obsługę prawną przedsiębiorstw i osób prywatnych, jak i działamy na zlecenie Klienta przy konkretnych sprawach w formule „prawnik do sprawy biznesowej” i „prawnik do sprawy prywatnej”. 

Rozpoczęcie współpracy 

W
przypadku rozpoczęcia stałej współpracy z Kancelarią oraz w przypadku wsparcia ad hoc przy konkretnej sprawie – proponujemy nowym Klientom następujący sposób działania:

  1. Zasygnalizowanie przez potencjalnego Klienta problemu prawnego, np. w formie zapytania wysłanego przez formularz internetowy lub kontakt telefoniczny.
  2. Spotkanie w siedzibie Kancelarii Prawnej lub w siedzibie potencjalnego Klienta. Przedstawienie doświadczenia Kancelarii w obszarze problemu prawnego. Ustalenie szczegółów dotyczących sytuacji potencjalnego Klienta, jak też jego oczekiwań odnośnie zakresu wsparcia prawnego.
  3. Złożenie przez Kancelarię oferty współpracy z proponowanym zakresem działań – ofertą merytoryczną i finansową.
  4. Analiza przez potencjalnego Klienta oferty współpracy i jej akceptacja, modyfikacja lub odrzucenie.
  5. W przypadku akceptacji oferty, analiza przez Kancelarię stanu faktycznego i prawnego oraz rekomendacje odnośnie kierunku działań.
  6. Podjęcie stosownych kroków prawnych w celu zabezpieczenia interesu Klienta. 

Stała obsługa prawna

WKancelarii świadczymy usługi prawne dla firm oparte na wzajemnym zaufaniu oraz kompleksowej współpracy. Dzięki takiej formule nasi Klienci zyskują nie tylko wsparcie w przypadku pojawienia się problemu prawnego, ale także parasol ochronny strzegący przed zagrożeniami prawnymi dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. W ramach stałej współpracy istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej także w siedzibie Klienta.