DeathtoStock_Wired3

N

asza reputacja i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników. Zaufanie Klientów budujemy poprzez dążenie do dogłębnego zrozumienia specyfiki ich działalności oraz gotowość do  stosowania nieszablonowych rozwiązań problemów prawnych. Działamy na rzecz dobra wspólnego m.in. przez doradzanie organizacjom pożytku publicznego, udzielając im wyjaśnień i pomagając wypełnić ciążące na nich obowiązki prawne.


  

T

worząc Kancelarię uznaliśmy, że relacje z Klientami chcemy budować przede wszystkim na zaufaniu. To wymaga szczerości, nawet jeśli na początku może być to trudne. Rozmawiamy z naszymi Klientami wprost i na dodatek językiem zrozumiałym dla osoby bez wykształcenia prawniczego.  Jeśli problemu naszego Klienta nie da się rozwiązać pozytywnie - nie ukrywamy tego, ale skupiamy się na minimalizowaniu negatywnych skutków. Jeżeli rokowania są pomyślne - działamy w celu uzyskania maksimum korzyści. Z długoletniego doświadczenia wiemy, że taki sposób współpracy się sprawdza. 

Z

aufany prawnik dla przedsiębiorstwa albo zaufany prawnik dla biznesu - to zwykle usłyszysz, kiedy zapytasz naszych Klientów, o szybką charakterystykę świadczonych przez nas usług. Doskonale wiemy, że każde przedsiębiorstwo, to w praktyce przede wszystkim ludzie, którzy za nim stoją i w nim pracują. Jako prawnicy wykorzystujemy jak najlepiej nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, aby właściciele firm oraz kadra menedżerska mogli skupić się jedynie na rozwoju biznesu. Tak właśnie rozumiemy określenie „doświadczony, zaufany prawnik", a że coraz więcej naszych klientów szuka prawnika do spraw prywatnych - prowadzimy także działania w tym obszarze.